bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK (STKK/STKC) - досвід: щотижневий 2% грошовий потік - оцінка та огляд. Staking and Participation in Krypto - Огляд, рейтинг, тестування та досвід для цього чудового криптовалютного бізнесу. Інструкції щодо входу та реєстрації. Відгуки інших користувачів цієї компанії - streakk.io (STKK)


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,
Досвід роботи з децентралізованим крипто-гаманцем у сфері стейкинга. Інвестору пропонується кілька способів заробітку на криптовалютах. Ви можете заробляти гроші та отримувати пасивний дохід від 100 доларів США.: На даний момент ви можете ввести найпоширеніші криптовалюти в децентралізований Wallet. Огляд, польовий звіт, підручник і рейтинги для бізнесу на цьому мільярдному ринку шляхом купівлі вузлів. Wallet, Staking, Token Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна,
Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter kaufen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter bestellen

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Direktvertrieb

Nahrungsergaenzung Kaufen


Додому - STREAKK (STKK/STKC) - досвід: щотижневий 2% грошовий потік - оцінка та огляд. Цільова сторінка STREAKK - STREAKK (STKK/STKC) - досвід: щотижневий 2% грошовий потік - оцінка та огляд.
Website Tracking


+++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ   +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ    +++   ВАЖЛИВО: НОВИНИ ТА ЗМІНИ ВІД 10.05.2023:  НАТИСНІТЬ ТУТ   


STREAKK

Розкрийте потенціал своїх криптовалют

Отримуйте 2% грошового потоку щотижня!

Не дозволяйте своїм криптовалютам просто залишатися у вашому гаманці, дозвольте їм працювати на вас!Ділова презентація
Ділова презентація

Що робить STREAKK і як я можу з ним заробити?01   Гаманець децентралізованого стейкинга

Завантажте STREAKK Wallet

Ви можете завантажити гаманець STREAKK з Google Play або App Store
Після того як ви перенесли активи в програму гаманця, ви можете почати робити ставки (заробляти відсотки) на своїх криптовалютах.


Щоб мати можливість використовувати стейкинг у додатку Wallet, вам потрібен так званий криптичний ідентифікатор [Cryptic-ID]. Спочатку зареєструйтеся в STREAKK.Потім ви можете створити свій особистий криптований ідентифікатор [Cryptic-ID] у бек-офісі. Зашифрований ідентифікатор є зв’язком між вашим обліковим записом STREAKK і програмою гаманця STREAKK.
У додатку Wallet тепер ви можете використовувати цей ідентифікатор, щоб делегувати свої активи для ставки та отримувати винагороди за ставки, зазначені вище. Винагороди за ставки розраховуються в ритмі повного тижня,
 
Що особливого в додатку STREAKK Wallet?

  • Гаманець децентралізований і повністю безпечний (перевірено Certik). [Certik]

  • Для ставки ви не берете на себе часові зобов’язання протягом більш тривалого періоду часу. Тільки ви знаєте закритий ключ, який гарантує, що ви можете отримати доступ до своїх крипто в будь-який час.

  • Гаманець децентралізований і повністю безпечний (перевірено Certik). [Certik]

  • Для ставки ви не берете на себе часові зобов’язання протягом більш тривалого періоду часу. Тільки ви знаєте закритий ключ, який гарантує, що ви можете отримати доступ до своїх крипто в будь-який час.

Ти хочеш більшого? Купуючи вузли в бек-офісі вашого облікового запису, ваші винагороди за ставку збільшуються до 8% (залежно від вузла). Ви можете дізнатися більше про вузли, інфраструктуру вузлів та інші можливості отримання прибутку з вузлами нижче на цій сторінці.


 Порада: Купуйте вузли та збільшуйте винагороди за ставки! 
02   Блокчейн 3.0 і токен STKK/STKC


Блокчейн 3.0

Зараз STREAKK розробив блокчейн 3-го покоління з інфраструктурою, на основі якої (основний ланцюг Streakk з токеном STKK) кожен може створити власний блокчейн у формі бічних ланцюжків.

Кожен із бічних ланцюгів, побудованих поверх основного ланцюга, має власні валідатори та механізми керування. Окремі бічні ланцюги працюють незалежно. Це означає, що, наприклад, центральні банки, стабільні монети, фінансові установи, криптовалютні та інші проекти можуть будувати свою інфраструктуру абсолютно незалежно один від одного. 

Перший із цих бічних ланцюжків — це власний ланцюжок Streakk із монетою STKC, фіксованою комісією за транзакції лише 0,0001 долара США та швидкістю транзакцій 100 000 транзакцій на секунду. Це робить її наразі найсучаснішою інфраструктурою в галузі. NFT, DeFi, ігри та низка інших криптопроектів будуть побудовані на ланцюжку Streakk.

Ланцюжок Streakk є шлюзом до WEB3.


 


Токен STKK

Для всіх цих транзакцій власна монета компанії (STKK) повинна сплатити комісію. Це означає. кожен, хто використовує блокчейн, потребує цієї монети.
Токен (після запуску блокчейну токен конвертується 1:1 в монету) випущено в кількості 100 мільйонів. У результаті перекупки та запису STREAKK кількість доступних токенів уже зменшилася приблизно до 9,4 мільйона (станом на грудень 2022 року). До моменту запуску блокчейну кількість токенів скоротиться приблизно до 6 мільйонів.

 
Який наслідок?
Дуже високий попит відповідає надзвичайно зниженій пропозиції!

З тих пір, як у середині 2022 року ціна на STKK зросла до 150 доларів США (станом на березень 2023 року), починаючи з 0,10 доларів США. [Історія цін на CoinMarketCap]
Наразі токен можна обміняти в гаманці Streakk, наприклад, на USDT.
Який наслідок?
Дуже високий попит відповідає надзвичайно зниженій пропозиції!

З тих пір, як у середині 2022 року ціна на STKK зросла до 150 доларів США (станом на березень 2023 року), починаючи з 0,10 доларів США. [Історія цін на CoinMarketCap]
Наразі токен можна обміняти в гаманці Streakk, наприклад, на USDT.


 Порада: Купуйте вузли, збільшуйте винагороди за ставки та отримуйте безкоштовні токени STKK! 
03   Інтегрований кластер вузлів (INC) / вузли

Інтегрований кластер вузлів (INC)

Ставка з централізованими постачальниками несе в собі більший ризик стати жертвою хакерів. Рішення Streakk — «Integrated Node Cluster» (INC).

У STREAKK стейкинг децентралізований, без опіки (Non Custodial Staking) і без зобов’язань за часом. Технологія гаманця STREAKK є унікальною та передовою. Це так звані інтегровані кластери вузлів [Integrated Node Cluster - INC].Ваші криптовалюти автоматично призначаються (делегуються) найкращому валідатору, але ніколи не залишають ваш гаманець. Ви завжди маєте повний контроль і можете отримати доступ до своїх активів у будь-який час.
 


У STREAKK є мережа надійних валідаторів, усі інтегровані в єдиний гаманець.


Валідатори перевіряють мережеві транзакції та заробляють плату за мережу. Інтегрований кластер вузлів (INC) Streakk — це найсучасніша інфраструктура вузлів у світі.

вузли

 
Зареєстровані клієнти STREAKK можуть брати участь в інфраструктурі вузлів у формі власних вузлів. Вузли пропонуються від $100 до $200 000 у 3 різних категоріях вузлів.


Щоб мати можливість купувати вузли, ви повинні спочатку зареєструватися в STREAKK. Потім ви можете створити адресу депозиту USDT (Tether) у бек-офісі STREAKK, переказати USDT у бек-офіс і використати його для покупки одного або кількох вузлів. Порада: Купуйте вузли, збільшуйте винагороди за стейкинг, отримайте безкоштовні токени STKK і 2% щотижневого грошового потоку на додаток! 
Купівля вузлів відкриває 3 потоки доходу

1. Вищі ставки винагороди
З купівлею вузлів винагороди за ставки в додатку гаманця STREAKK збільшуються на 2%, 5% або навіть 8% (залежно від вузла) протягом 7 років.


Зашифрований ідентифікатор [Cryptic-ID], який можна згенерувати в бек-офісі, пов’язує бек-офіс/вузол із додатком гаманця STREAKK.
 

2. Безкоштовні токени STKK
Токени STKK вартістю придбаних вузлів будуть заброньовані у вашому бек-офісі. Спочатку вони залишаються заблокованими протягом 100 тижнів і з нетерпінням чекають передбачуваного феєрверку курсу STKK. Після цього ви можете вільно ним розпоряджатися.

3. Щотижневий грошовий потік 2%.
Протягом 100 тижнів ви отримуватимете 2% щотижневого грошового потоку від вартості придбаних вузлів. Повернення зараховується щодня в бек-офісі. Загалом це відповідає подвоєній вартості покупки та може бути виплачено в будь-який час (виплачена сума: мінімум 50 доларів США).
Ви також можете використовувати грошовий потік, щоб придбати більше вузлів або надіслати їх у свій гаманець STREAKK і отримати винагороду за збільшення ставок (ефект складних відсотків).Партнерська програма

.... а якщо ви поговорите з іншими про фантастичні можливості STREAKK, ви отримаєте додаткові бонуси на покупку вузлів іншими учасниками.


• З плану Unilevel 50% виплачується за 20 рівнів. Кожна ваша пряма рекомендація відкриває для вас наступний рівень.


• «Rank Royalty Bonus» (загалом 10 мільйони доларів США) виплачується чотирма частинами щомісячно щоразу, коли досягається кар’єрний рівень (загальний накопичений обсяг команди). При досягненні рівня оборот не видаляється, а продовжує накопичуватися без обмеження часу. Для кожного етапу враховується максимум 40% кваліфікаційного обсягу відповідного рангу для визначення відповідного загального командного обсягу.


• Третій бонус - "Global Lifetime Pool". Завдяки цьому бонусу STREAKK дозволяє активним партнерам брати участь у загальних місячних продажах компанії. Надається щомісячний пул у розмірі 15% від загального обсягу продажів.Бонуси від партнерської програми зараховуються безпосередньо в USDT (Tether) у вашому бек-офісі. Ви можете щодня переказувати баланс свого облікового запису USDT в інший гаманець USDT або купувати більше вузлів або надсилати їх у свій гаманець STREAKK і отримувати винагороди за збільшення ставок (ефект складних відсотків). Мінімальна сума для виведення становить 50 доларів.

STREAKK (STKK/STKC) - досвід: щотижневий 2% грошовий потік - оцінка та огляд. - Криптовалюти не повинні просто сидіти без діла у вашому гаманці, вони повинні працювати на вас. Збільште свої криптовалюти, не відмовляючись від своїх особистих ключів. Тут ви знайдете рейтинг, досвід і огляд. Бізнес авторитетний і легальний. Депозити та зняття коштів можливі в будь-який час.


Streakk -Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,

Події та акції


STREAKK

Події та акції
 

Акція "PALOOZA Bali".
20.05.2023 - 10.07.2023

Огляд Streakk Fest Europe
Березень/квітень 2023 р

Акція "Guaranteed Win".
  завершено 
18.04.2023 - 25.04.2023

Акція "Mega Jackpot".
  завершено 
01.04.2023 - 10.05.2023

Massive Streakk Fest у Нью-Делі, Індія
  завершено 
16.04.2023

Туристична акція "Exotic Thailand".
  завершено 
25.02.2023 - 10.04.2023


STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Ідеальним доповненням до існуючих бізнес-можливостей є криптобізнес. Досвід, польові звіти, навчальні посібники та огляд геніальної бізнес-моделі. - Огляд, досвід, інформація та споживчий тест. Тут увімкнено децентралізований стейкинг. Зареєструйтеся безкоштовно та завантажте програму прямо з інформаційної панелі. : STREAKK (STKK/STKC) - досвід: щотижневий 2% грошовий потік - оцінка та огляд. !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, Наскільки серйозна вся справа в STREAKK? Досвід, рейтинг, тест, огляд та інформація про цей криптопроект (стейкінг, гаманець, ноди).