bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK (STKK) – налаштування, покупка USDT, депозит і покупка вузла – повний пакет послуг SHIFTER від Top10Coins Staking and Participation in Krypto - - streakk.io (STKK)


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,
: Wallet, Staking, Token Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна,
Додому - STREAKK (STKK) – налаштування, покупка USDT, депозит і покупка вузла – повний пакет послуг SHIFTER від Top10Coins Цільова сторінка STREAKK - STREAKK (STKK) – налаштування, покупка USDT, депозит і покупка вузла – повний пакет послуг SHIFTER від Top10Coins
Website Tracking


+++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   Інвестуйте в криптовалюти за допомогою простого банківського переказу!

Ви здійснюєте лише простий банківський переказ. Про решту подбаємо за вас.

Як це працює?

  • Ви просто зареєструєтесь там зі своїм іменем та адресою та завантажите фотографію свого посвідчення особи (або паспорта).
  • Обліковий запис у платформі для торгівлі криптовалютами (Kraken) і обліковий запис у streakk.io буде створено від вашого імені та на ваше ім’я. Ваш обліковий запис за адресою STREAKK буде створено за таким рефералом: Dipl. Ing. Bernd Reinders (https://web.streakk.io/auth/signup/3010763293/)
    Послугою також можна скористатися, якщо у вас уже є обліковий запис у streakk.io (вкажіть).
  • Щойно ваші облікові записи буде активовано (зазвичай протягом кількох годин), ви отримаєте електронний лист із інформацією про банківський переказ.
  • Ви переказуєте потрібну суму на свій рахунок у Kraken за допомогою звичайного банківського переказу (порада: якщо це підтримується вашим банком, виберіть «переказ у реальному часі», і сума буде зарахована на ваш рахунок Kraken менш ніж за п’ять хвилин).
  • Ця сума тепер автоматично конвертується в криптовалюту USDT-TRC20 на Kraken, потім передається на ваш рахунок на streakk.io і використовується там для придбання ноди Streakk.
Це справді не може бути простіше чи зручніше.


Вам не потрібно налаштовувати облікові записи, купувати правильну криптовалюту (USDT-TRC20), переказувати її на правильну адресу або купувати правильний вузол. Про все подбають.
Все, що вам потрібно зробити, це вирішити стати його частиною. І, звичайно, ви повинні ініціювати передачу.

Для депозитного ліміту вказуються наступні значення: маXимум $100 000 щодня з маXимум $500 000 щомісяця.

За цю повну послугу стягується одноразова плата в розмірі 199 доларів США. Вони будуть автоматично вираховані з вашого першого переказу.
Комісія за перекази становить 1,2% від суми операції.


Примітка:
Це зовнішня послуга. Якщо у вас виникли запитання або потрібна підтримка, будь ласка, зв’яжіться з:

Інженерний офіс Frank Schwarzkopf
Офіс Карлсруе
Телефон: +49 721 75 40 26 70
ФаX: +49 721 75 40 26 71
mobil: +49 151 24 10 28 28
Mail: [email protected]

STREAKK (STKK) – налаштування, покупка USDT, депозит і покупка вузла – повний пакет послуг SHIFTER від Top10Coins -


Streakk -Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) : - : STREAKK (STKK) – налаштування, покупка USDT, депозит і покупка вузла – повний пакет послуг SHIFTER від Top10Coins !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, STREAKK - Використовуйте повний пакет послуг "Shifter" - налаштування, покупка USDT, депозит і покупка ноди - все зроблено за вас. Все, що вам потрібно зробити, це зробити банківський переказ.