bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK (STKK/STKC) - skúsenosti: týždenný 2% cash flow - vyhodnotenie a preskúmanie. Staking and Participation in Krypto - Recenzia, hodnotenie, test a skúsenosť s týmto úžasným obchodom s kryptomenami. Pokyny na prihlásenie a registráciu. Ohlasy iných používateľov tejto spoločnosti - streakk.io (STKK)


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,
Skúsenosti s decentralizovanou kryptopeňaženkou v oblasti stakingu. Investorovi sa ponúka niekoľko spôsobov, ako zarobiť peniaze z kryptomien. Môžete zarábať peniaze a vytvárať pasívny príjem už od 100 dolárov.: V súčasnosti môžete zadať najbežnejšie kryptomeny do decentralizovaného walkletu. Prehľad, správa z terénu, návod a hodnotenie podnikania na tomto miliardovom trhu nákupom uzlov. Wallet, Staking, Token Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovensko,
Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter kaufen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter bestellen

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Direktvertrieb

Nahrungsergaenzung Kaufen


Domov - STREAKK (STKK/STKC) - skúsenosti: týždenný 2% cash flow - vyhodnotenie a preskúmanie. Vstupná stránka STREAKK - STREAKK (STKK/STKC) - skúsenosti: týždenný 2% cash flow - vyhodnotenie a preskúmanie.
Website Tracking


+++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU   +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU    +++   dôležité: NOVINKY A ZMENY OD 5.10.2023:  KLIKNITE TU   


STREAKK

Využite potenciál svojich kryptomien

Získajte 2% cash flow každý týždeň!

Nenechajte svoje kryptomeny len tak odpočívať vo vašej peňaženke, nechajte ich pracovať za vás!Firemná prezentácia
Firemná prezentácia

Čo robí STREAKK a ako s ním môžem zarobiť peniaze?01   Decentralizovaná stávková peňaženka

Stiahnite si Peňaženku STREAKK

Peňaženku STREAKK si môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store
Po prenesení aktív do aplikácie peňaženky môžete začať stávkovať (zarábať úroky) na svojich kryptomenách.


Aby ste mohli používať stávkovanie v aplikácii peňaženky, potrebujete takzvané kryptické ID [Cryptic-ID]. Najprv sa zaregistrujte v STREAKK.Potom si môžete vygenerovať svoje osobné kryptické ID [Cryptic-ID] v back office. Tajomné ID je prepojenie medzi vaším účtom STREAKK a aplikáciou peňaženky STREAKK.
V aplikácii Peňaženka teraz môžete pomocou tohto ID delegovať svoje aktíva na stávkovanie a získavať odmeny za stávky uvedené vyššie. Odmeny za stávkovanie sa počítajú v rytme celého týždňa,
 
Čo je špeciálne na STREAKK Wallet APP?

  • Peňaženka je decentralizovaná a plne bezpečná (auditované Certik). [Certik]

  • Za stávkovanie nevstupujete do časového záväzku na dlhšie časové obdobie. Iba vy poznáte súkromný kľúč, ktorý zaisťuje, že máte kedykoľvek prístup k svojim kryptomenám.

  • Peňaženka je decentralizovaná a plne bezpečná (auditované Certik). [Certik]

  • Za stávkovanie nevstupujete do časového záväzku na dlhšie časové obdobie. Iba vy poznáte súkromný kľúč, ktorý zaisťuje, že máte kedykoľvek prístup k svojim kryptomenám.

Chceš viac? Zakúpením uzlov v back office vášho účtu sa vaše odmeny za stávkovanie zvýšia až o 8 % (v závislosti od uzla). Viac o uzloch, infraštruktúre uzlov a ďalších možnostiach príjmu nájdete s uzlami nižšie na tejto stránke.


 Tip: Kúpte si uzly a zvýšte odmeny za stávkovanie! 
02   Blockchain 3.0 a token STKK/STKC


Blockchain 3.0

STREAKK teraz vyvinul blockchain 3. generácie s infraštruktúrou, na základe ktorej (Streakk hlavný reťazec s tokenom STKK) si každý môže vytvoriť svoj vlastný blockchain vo forme vedľajších reťazcov.

Každý z vedľajších reťazcov postavených na vrchole hlavného reťazca má svoje vlastné validátory a riadiace mechanizmy. Jednotlivé postranné reťazce fungujú samostatne. To znamená, že napríklad centrálne banky, stabilné coiny, finančné inštitúcie, krypto a iné projekty môžu budovať svoju infraštruktúru úplne nezávisle od seba. 

Prvým z týchto vedľajších reťazcov je ich vlastný reťazec Streakk s mincou STKC, pevným transakčným poplatkom len 0,0001 USD a rýchlosťou transakcie 100 000 transakcií za sekundu. To z neho robí v súčasnosti najvyspelejšiu infraštruktúru v tomto odvetví. NFT, DeFi, hry a množstvo ďalších krypto projektov bude postavených na reťazci Streakk.

Reťazec Streakk je vstupnou bránou do WEB3.


 


Token STKK

Za všetky tieto transakcie je potom na úhradu poplatkov potrebná vlastná minca spoločnosti (STKK). To znamená. každý, kto používa blockchain potrebuje túto mincu.
Token (po spustení blockchainu sa token premení 1:1 na coin) bol vydaný v množstve 100 mil. V dôsledku opätovného nákupu a spálenia STREAKK sa počet dostupných tokenov už znížil na približne 9,4 milióna (od decembra 2022). Do spustenia blockchainu sa má počet tokenov znížiť na približne 6 miliónov.

 
Aký je dôsledok?
Veľmi vysoký dopyt sa stretáva s extrémne zníženou ponukou!

Od začiatku roka 2022 na 0,10 USD sa cena STKK zvýšila na súčasných približne 150 USD (od marca 2023). [História cien na CoinMarketCap]
Token je možné v súčasnosti vymeniť v rámci peňaženky Streakk napríklad v USDT.
Aký je dôsledok?
Veľmi vysoký dopyt sa stretáva s extrémne zníženou ponukou!

Od začiatku roka 2022 na 0,10 USD sa cena STKK zvýšila na súčasných približne 150 USD (od marca 2023). [História cien na CoinMarketCap]
Token je možné v súčasnosti vymeniť v rámci peňaženky Streakk napríklad v USDT.


 Tip: Kúpte si uzly, zvýšte odmeny za stávkovanie a získajte bezplatné žetóny STKK! 
03   Integrovaný klaster uzlov (INC) / Uzly

Integrovaný klaster uzlov (INC)

Stacking s centralizovanými poskytovateľmi prináša vyššie riziko, že sa stanú korisťou hackerov. Streakkovo riešenie je „Integrated Node Cluster“ (INC).

V STREAKK je staking decentralizovaný, bez úschovy ( Non Custodial Staking ) a bez časového záväzku. Technológia peňaženky STREAKK je jedinečná a dobre vyspelá. Ide o takzvané klastre integrovaných uzlov [Integrated Node Cluster - INC].Vaše kryptomeny sú automaticky priradené (delegované) k najlepšiemu validátorovi, ale nikdy neopúšťajte svoju peňaženku. Vždy máte plnú kontrolu a máte kedykoľvek prístup k svojim aktívam.
 


STREAKK má sieť dôveryhodných validátorov, všetky integrované do jednej peňaženky.


Validátori overujú sieťové transakcie a na oplátku získavajú sieťové poplatky. Integrated Node Cluster (INC) spoločnosti Streakk je najpokročilejšia infraštruktúra uzlov na svete.

uzly

 
Registrovaní zákazníci STREAKK sa môžu zapojiť do infraštruktúry uzlov vo forme vlastných uzlov. Uzly sú ponúkané od 100 do 200 000 USD v 3 rôznych kategóriách uzlov.


Aby ste mohli nakupovať uzly, musíte sa najprv zaregistrovať v STREAKK. Potom môžete vygenerovať depozitnú adresu USDT (Tether) v back office STREAKK, preniesť USDT do back office a použiť ho na nákup jedného alebo viacerých uzlov. Tip: Kúpte si uzly, zvýšte odmeny za stávkovanie, získajte bezplatné žetóny STKK a 2% týždenný peňažný tok navyše! 
Nákup uzlov otvára 3 toky príjmov

1. Vyššie stávkové odmeny
S nákupom uzlov sa odmeny za stávkovanie v aplikácii peňaženky STREAKK zvýšia o 2 %, 5 % alebo dokonca 8 % (v závislosti od uzla) počas 7 rokov.


Kryptické ID [Cryptic-ID], ktoré je možné vygenerovať v back office, spája back office/node s aplikáciou peňaženky STREAKK.
 

2. Bezplatné žetóny STKK
Tokeny STKK v hodnote zakúpených uzlov budú rezervované vo vašom back office. Tie spočiatku zostávajú zablokované na 100 týždňov a tešia sa na dohľadný kurzový ohňostroj STKK. Potom ho môžete voľne zlikvidovať.

3. Týždenný 2% peňažný tok
Počas obdobia 100 týždňov dostanete 2% týždenný cash flow späť z hodnoty zakúpených uzlov. Vrátenie sa pripisuje denne v back office. Celkovo to zodpovedá dvojnásobku hodnoty kúpnej ceny a môže byť kedykoľvek vyplatené (vyplatená suma: min. 50 USD).
Peňažný tok môžete použiť aj na nákup ďalších uzlov alebo ich odoslanie do peňaženky STREAKK a zbieranie zvýšených odmien za stávkovanie (efekt zloženého úroku).Affiliate program

.... a ak sa s ostatnými porozprávate o fantastických možnostiach STREAKK, získate ďalšie bonusy na nákup uzlov inými účastníkmi.


• Z plánu Unilevel sa 50 % vypláca počas 20 úrovní. Každé z vašich priamych odporúčaní vám odomkne ďalšiu úroveň.


• „Rank Royalty Bonus“ (celkovo 10 milióny USD) sa vypláca v štyroch mesačných splátkach vždy, keď sa dosiahne úroveň kariéry (celkový akumulovaný objem tímu). Ak sa dosiahne úroveň, obrat sa nevymaže, ale pokračuje v kumulácii bez časového obmedzenia. Pre každú etapu sa berie do úvahy maximálne 40 % kvalifikačného objemu príslušného poradia, aby sa určil príslušný akumulovaný objem tímu.


• Tretím bonusom je „Global Lifetime Pool“. STREAKK týmto bonusom umožňuje aktívnym partnerom podieľať sa na celkovom mesačnom predaji spoločnosti. Poskytuje sa mesačný fond vo výške 15 % z celkového predaja.Bonusy z affiliate programu sa účtujú priamo do USDT (Tether) vo vašej back office. Zostatok na účte USDT môžete previesť do inej peňaženky USDT každý deň, alebo si môžete kúpiť viac uzlov alebo ich poslať do peňaženky STREAKK a zbierať zvýšené odmeny za stávkovanie (efekt zloženého úročenia). Minimálna výška výberu je 50 USD.

STREAKK (STKK/STKC) - skúsenosti: týždenný 2% cash flow - vyhodnotenie a preskúmanie. - Kryptomeny by vám nemali len tak nečinne sedieť v peňaženke, mali by vám fungovať. Zvýšte svoje kryptomeny bez toho, aby ste sa vzdali svojich súkromných kľúčov. Tu nájdete hodnotenie, skúsenosti a recenziu. Obchod je seriózny a legálny. Vklady a výbery sú možné kedykoľvek.


Streakk -slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,

Udalosti a propagačné akcie


STREAKK

Udalosti a propagačné akcie
 

Propagácia „PALOOZA Bali“.
20.05.2023 – 10.07.2023

Propagácia „Guaranteed Win“.
  dokončené 
18.04.2023 - 25.04.2023

Propagácia „Mega Jackpot“.
  dokončené 
4. 1. 2023 – 5. 10. 2023

  dokončené 

Cestovná akcia „Exotic Thailand“.
  dokončené 
25.02.2023 – 4.10.2023


STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Ideálnym doplnkom k existujúcim obchodným príležitostiam je kryptobiznis. Skúsenosti, správy z terénu, návody a recenzie o dômyselnom obchodnom modeli. - Recenzia, skúsenosti, informácie a spotrebiteľský test. Tu je povolené decentralizované stávkovanie. Zaregistrujte sa zadarmo a stiahnite si aplikáciu priamo z hlavného panela. : STREAKK (STKK/STKC) - skúsenosti: týždenný 2% cash flow - vyhodnotenie a preskúmanie. !


slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
/ Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Ako vážne je to celé v STREAKK? Skúsenosti, hodnotenie, test, recenzia a informácie o tomto krypto projekte (staking, peňaženka, uzly).